„100 šypsenų daugiau“

Tai socialinis projektas, skirtas vienai iš jautriausių socialinių grupių – vienišiems, skurdžiai gyvenantiems seneliams. Tai Vilniaus Rotaract klubo iniciatyva. Rotaract klubas – tai jaunimo organizacija, skatinanti lyderystę ir atsakingą pilietiškumą, turinti vyresnįjį „brolį“ – Rotary klubą Lietuvoje

Šio klubo organizuojamoje kalėdinėje labdaros iniciatyvoje  „100 šypsenų daugiau“ norime dalyvauti ir mes, lopšelio – darželio „Viltenė“ bendruomenė: vaikai, darbuotojai, tėvai. (https://www.facebook.com/100sypsenudaugiau/)

Iki gruodžio  19 d. savo rankomis pasiūkime medžiaginį maišelį pirkiniams, vaikai jį lai dekoruoja sagutėmis, siūlais, specialiais dažais ar kt.  ir atneškime savo rankų šiluma sušildytą maišelį grupės auklėtojai.  Gruodžio 19 d. jaunimas iš Rotaract klubo atvažiuos į darželį pasiims maišelius ir į juos supakavę senoliams skirtas dovanas, išdalins vargstantiems.

Dėmesys ir maža dovanėlė šventiniu laikotarpiu yra neįkainojami dalykai vienišam ir skurdžiai gyvenančiam senoliui, o nuoširdus palinkėjimas gali praskaidrinti vienišą jo buitį.

Dalyvaukime iniciatyvoje!!!

Sekime naujienas l/d Viltenė Facebook‘e!!!