Drugelių grupė

Lanko 3-4 m. vaikai. Auklėtojos Janė Kurpienė, Solveiga Gurskienė

„Drugelių“ grupės vaikai su pedagogais lankėsi Vilniaus saugaus eismo mokyklėlėje. Jie dalyvavo dviejose prevencinėse veiklose apie saugų eismą ir sveiką gyvenseną.

Saugaus eismo mokyklėlėj sėdėdami mokyklos suoluose vaikai žiūrėjo filmukus apie saugų eismą, diskutavo, atsakinėjo į klausimus, o vėliau mokėsi teisingai pereiti  per perėją. Taip pat vaikai žiūrėjo filmuką apie dantukų priežiūrą ir sveiką maistą,  vėliau diskutavo, mankštinosi. Sugrįžę iš kelionės piešė, pasakojo patirtus įspūdžius, darė savo atšvaitus, gamino mašinas, žaidė.

„Drugelių“ grupės vaikai 2016 m. lapkričio mėn. aplankė LRT nacionalinį radijo ir televizijos muziejų. Vaikus pradžiugino žinių, Gustavo,  ,,Duokim garo“  studijos,  grimo kambariai

Šaškių turnyras Drugelių grupėje

Ekskursiją į Paluknio aviacijos  valdybą  suorganizavo Mangirdo tėtis. Ji buvo įspūdinga. Įdomu apžiūrėti sraigtasparnius, įlipti į juos, užsidėti šalmą su ausinėmis ir pasijusti tikru pilotu. Konferencijų salėje  išgirdome apie pasienio tarnybos darbą, galėjom paliesti automatą. Puiku. Noriu būti pilotu!

 

Sausio 13 apsilankėme prie LRT paminklo ir uždegėm žuvusiems žvakutes, apsilankėme muziejuj.

2017 m. sausis

Akropolio Pegaso knygyne konsultantė Aistė ,,Drugelių“ grupės ugdytinius supažindino su knygos istorija. Vaikai galėjo  pasakoti apie savo perskaitytas knygas, atlikti įdomias užduotėles ieškodami iš užuominų tam tikrų  knygų, perskaityti parašytas frazes.  Visi apžiūrėjome sandėlyje atvežtas kurjerių į knygyną knygas. (2017 m. sausis)