Sveikata

Netinkama ir nereguliari burnos higiena – pagrindinės vaikų dantų ligos priežastys. Nustatyta, kad tik 52 proc. ikimokyklinio amžiaus vaikų tėvų (globėjų / rūpintojų) kasdien ryte valo savo vaikų dantis.  

Džiaugiamės galėdami ir toliau skatinti plėsti burnos higienos žinias ir norime su jumis pasidalinti Vilniaus visuomenės sveikatos biuro „Vilnius sveikiau“ mobiliosios komandos burnos higienos specialistų parengtu informaciniu pranešimu ,,Kokios yra dažniausios vaikų burnos priežiūros klaidos?“.  

A5 lankstukas SVEIKI ĮPROČIAI Nr.8

 


Vilnius Sveikiau || Naujienlaiškis II Vasario mėn.
https://preview.mailerlite.com/l9u4d0a6p7/2145548841863092455/s0n0/


Vilniaus visuomenės sveikatos biuro „Vilnius sveikiau” sveikatos žinių naujienlaiškis sausio mėn.

 

Vilniaus visuomenės sveikatos biuro „Vilnius sveikiau“ komanda siunčia linkėjimus kartu su sveikatos žinių naujienlaiškiu.

https://preview.mailerlite.com/y2x3a2a4v7/2079593736647482125/i4h6/


Mieli tėveliai (globėjai, rūpintojai)!

 

Vanduo – gyvybė. Ar kada susimąstėte, koks svarbus, nepakeičiamas ir gyvybiškai reikalingas mūsų gyvenimui ir sveikatai yra vanduo? Jis – mūsų medžiagų apykaitos ir gyvybinių funkcijų pagrindas. Be to, vanduo svarbus burnos ertmėje vykstantiems procesams, įskaitant savaiminį dantų apsivalymą. Pateikiame atmintinę apie vandens svarbą dantims. Atminkite – sveikiausias būdas atsigaivinti šiltuoju laikotarpiu – išgerti stiklinę vandens!

 

Vandens svarba dantims

,,Vilnius sveikiau“ komanda


„W“ SĖDĖSENA KAS TAI IR KAIP JOS IŠVENGTI (1)


Informacija-bendruomenei-po-tyrimo-rezultatu-RADUS-reiksminga-viruso-kieki


Grupių aplinkos paviršių ėminių tyrimas


Atmintinė – Ką svarbu žinoti apie tyrimus greitaisiais antigenų testais iš seilių (čiulpinukais) ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigose


Informacija-bendruomenei-po-tyrimo-rezultatu-RADUS-reiksminga-viruso-kiekiInformacija-bendruomenei-po-tyrimo-rezultatu-RADUS-reiksminga-viruso-kieki

Aktuali informacija apie visas ugdymo įstaigoje taikomas testavimo rūšis

Grupių aplinkos paviršių ėminių tyrimas


Pavyzdinė sutikimo, nesutikimo forma

TEISĖS AKTŲ PAKEITIMAI


Informacija bendruomenei po tyrimo rezultatų RADUS reikšmingą viruso kiekį


Aktuali informacija apie izoliacijos taikymą ir nedarbingumą

KARTU GYVENANČIŲ ASMENŲ IZOLIACIJOS TAIKYMO ATMINTINĖVilniaus visuomenės sveikatos biuro „Vilnius sveikiau” sveikatos žinių naujienlaiškis kovo mėn.

Naujienlaiškyje pateikta informacija ir rekomendacijos pedagogams ir tėvams / globėjams bei įvairios praktinės užduotys ikimokyklinio amžiaus vaikams sveikatai palankių įgūdžių formavimui https://preview.mailerlite.com/w5x0b6/1638204125659273774/v7w6/#ml-survey-link-53-5

 

Saugus-buvimas-gamtoje

Infografikas dėl karščių